• PDF

HANIOTI MELATHRON 4*

  HANIOTI MELATHRON 4*
Hanioti 
hanioti melathron rs
 

ЦЕНА ЗА СОБА|ДНЕВНО|ПОЛУПАНСИОН

 3

 3

 5

 3

 3

Тип на соба

Услуга

Сместување

01.06.16-30.06.16

01.07.16-15.07.16

16.07.16-23.08.16

24.08.16-26.09.16

27.09.16-20.10.16

DBL

ПП

2Ad

79

97

120

85

54

DBL

ПП

2Ad+1ad

102

127

157

110

71

DBL

ПП

2Ad+1ch(0-6)

79

97

120

85

54

DBL

ПП

2Ad+1ch(6-11)

97

121

150

106

69

 
 
Услови за резервација:
 • Цените во табелата се изразени во Евра ЗА СОБА /дневно;
 • Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
 • Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.50% од вкупната сума на аранжманот;
 • Остатокот се доплаќа најдоцна 10дена пред почеток на аранжманот;
Останати услови:
 • Бебешко креветче и фрижидер -Бесплатно;
 • За отказ на резервација:
 • 10-14 дена пред термин – се задржува 3ноќевања;
 •  5-9 дена пред термин – се задржува 50% од сумата;
 • 5-0 дена предтермин –се задржува 100% од сумата;

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

 • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
 • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
 • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype