• PDF

ALMIRA HOTEL 5*

 
bansko web image spo
-15% Јануари

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

 

БАНСКО 

 

HOTEL ALMIRA 5*

 

http://hotelamira.bg/en/

 

Резервација со 100% уплата во рок од 24ч.

 

-         15% ПОПУСТ за престој 02.01-20.01.2018

 

Тип на сместување
Цена за лице дневно
02.01.2018 -09.01.2018
ПОЛУПАНСИОН
10.01.2018 - 20.01.2018
ПОЛУПАНСИОН
Минимум престој
5 ноќевања
3 ноќевања
Double room
€ 79.00
€ 67.00
Studio for 2 pax*за соба
€ 185.00
€ 160.00
One bedroom apartment    for  2 pax* за соба
€ 229.00
€ 199.00
One bedroom apartment    with fireplace for 2 pax*за соба
€ 330.00
€ 285.00

 

Услови за резервација:

·         Цените се изразени во евра/за лице или соба/дневно ,плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;

·         Местата се ограничени и се предмет на потврда ;

·         Цената вклучува користење на СПА центар :базен,сауна,парна бања,фитнес,џакузи,ски гардероба,трансфер до гондола,интернет,паркинг

·         Резервација се врши со уплата на 100% од вкупниот износ 24ч.од резервација;

·         Деца до 5,99г.БЕСПЛАТНО ;Деца 6-11,99г.на доп.легло плаќаат 50€/дневно ;

·         Возрасен на доп.легло плаќа 60€ дневно ;

·         Туристичка такса доплата 1€/дневно за возрасен;Деца до 12г. не плаќаат т.такса;

 

·         За овој ценовник се применуваат општите услови на патување на ТА МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ ДОО ;

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype