• PDF

БАНСКО

11OKT SLIKA BUGARIJA
Пакет со превоз 

 

БАНСКО
11-ТИ ОКТОМВРИ
ПАКЕТ|2 ноќевања со превоз

 

ПРОГРАМА :
 

 

11.10.2019  Состанок на групата во 05,30ч.на паркингот кај Холидеј ин.Се тргнува за Банско во 06.00ч.преку граничен премин Деве Баир.Пристигнување и сместување во хотел.Слободно време за индивидуални активности.Ручек/Вечера.
12.10.2019  Појадок.Слободен ден за рекреација,СПА,индивидуални активности.Ручек/Вечера.Ноќевање.
13.10.2019  Појадок.Ослободување на собите,слободно време за активности и поаѓање кон Македонија со попатнбо застанување во Метро во Благоевград.Пристигнување во вечерните часови.
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 5.850,00 ден
Во цената на аранжманот е вклучено:
·         2 ноќевања на база се вклучено во хотел Casa Carina 4*
·         Превоз до наведената релација по програма ;
·         Користење на внатрешен базен,фитнес,сауна,парна бања;
·         Туристичка такса ;
·         Придружник на патувањето ;
Во цената не е вклучено :
·         Лични неспоменати трошоци ;
·         Патничко здравствено осигурување ;
 

 

 

Услови за резервација :
 

 

Цената се однесува на пакет аранжман за лице за наведените услуги;
Резервација е валидна исклучиво со уплата на аконтација од мин.30% од вкупниот износ;
За оваа програма важат општите услови на патување на ТА Метрополитен Травел ДОО;

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype