• PDF

Calamos Beach 3*

LETO2018
-10% до 15.06.2018

 BOMO CLUB CALAMOS BEACH 3*

Attica 
 
·         Цени за Соба|Дневно во Евра
·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд
·         Туристичка такса се плаќа на рецепција во хотелот 3€/дневно/за соба;
 
 
 

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2018 

BOMO CLUB CALAMOS BEACH 3* KALAMOS ATTIKI                                       www.calamosbeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

5

 

15.05-14.06

15.09-30.09

15.06-30.06

01.07-14.07

27.08-31.08

15.07-26.08

01.09-14.09

01.10-05.10

DOUBLE ROOM FOR SINGLE –MOUNTAIN VIEW

1Ad

61

66

85

95

70

51

1Ad+1ch(0-1)

61

66

85

95

70

51

1Ad+1ch(2-11.99)

61

66

85

95

70

51

1Ad+2ch(0-1)

61

66

85

95

70

51

1Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

61

66

85

95

70

51

1Ad+2ch(2-11.99)

76

83

107

119

88

64

DOUBLE ROOM MOUNTAIN VIEW

2Ad

68

79

95

106

79

57

3Ad

92

108

129

143

108

78

2Ad+1ch(0-1)

68

79

95

106

79

57

2Ad+1ch(2-11.99)

77

89

107

119

89

65

FAMILY ROOM 2 BEDROOMS

2Ad

105

108

124

131

108

92

3Ad

128

132

152

161

132

113

3Ad+1ch(0-1)

128

132

152

161

132

113

3Ad+1ch(2-11.99)

128

132

152

161

132

113

2Ad+1ch(0-1)

105

108

124

131

108

92

2Ad+1ch(2-11.99)

105

108

124

131

108

92

4Ad

152

156

180

189

156

134

2Ad+2ch(0-1)

105

108

124

131

108

92

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

105

108

124

131

108

92

2Ad+2ch(2-11.99)

118

121

140

147

121

105

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

64

69

88

98

74

54

1Ad+1ch(0-1)

64

69

88

98

74

54

1Ad+1ch(2-11.99)

64

69

88

98

74

54

1Ad+2ch(0-1)

64

69

88

98

74

54

1Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

64

69

88

98

74

54

1Ad+2ch(2-11.99)

80

87

110

123

92

68

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

75

86

101

112

86

64

3Ad

101

117

138

152

117

87

2Ad+1ch(0-1)

75

86

101

112

86

64

2Ad+1ch(2-11.99)

85

97

114

127

97

73

Мин. престој

1

1

1

1

1

1

Опис: паркинг, отворен базен, бесплатни чадори илежалки на плажа,детски клуб, бар, ресторан, тенис, WI –FI во лоби

Соби: балкон, клима, ТВ, телефон, фен, фрижидер

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype