• PDF

Possidi Holidays 5*

naslovna katalog
-20% до 30.04.2018
 

POSSIDI HOLIDAYS 5*

 

·         Резервации и 50% уплата до 30.04.2018

 

·         Ценовник со вклучен попуст -20%

 

Минимум ноќевања

Цена за СОБА|Дневно|Евра   

 3

 4

 4

Тип на соба

Усл

Сместување

11.05-24.05

25.05-03.06

20.09-30.09

DBL MV

HB

2Ad

80

96

96

DBL MV

HB

2Ad+1ad

108

130

130

DBL MV

HB

2Ad+1ch(0-5)

80

96

96

DBL MV

HB

2Ad+1ch(6-11)

93

111

111

DBL SV

HB

2Ad

88

104

104

DBL SV

HB

2Ad+1ad

119

140

140

DBL SV

HB

2Ad+1ch(0-5)

88

104

104

DBL SV

HB

2Ad+1ch(6-11)

102

120

120

DBL Superior SV

HB

2Ad

96

112

112

DBL Superior SV

HB

2Ad+1ad

130

152

152

DBL Superior SV

HB

2Ad+1ch(0-5)

96

112

112

DBL Superior SV

HB

2Ad+1ch(6-11)

111

129

129

Family MV

HB

2Ad

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+1ad

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+1ad+1ch(6-11)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+1ch(0-5)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+1ch(6-11)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+2ch(0-5)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+2ch(0-5)(6-11)

144

160

160

Family MV

HB

2Ad+2ch(6-11)

144

160

160

Family SV

HB

2Ad

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+1ad

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+1ad+1ch(6-11)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+1ch(0-5)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+1ch(6-11)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+2ch(0-5)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+2ch(0-5)(6-11)

152

168

168

Family SV

HB

2Ad+2ch(6-11)

152

168

168

 
 
 

Цени во Евра за СОБА|Дневно ;Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1=62,00мкд;Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.40% од вкупниот износ;Доплата на аранжманот мин.14дена пред терминот;Превоз: Сопствен;

 

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype