• PDF

MURA 3*

BUGARIJA ZIMA20
 
Боровец Зима'19
 

HOTEL ‘’ MURA’’ Боровец

Тип на соба

Услуга

Сместување

01.12.19

24.12.19

25.12.19

05.01.20

06.01.20

31.03.20

DBL standard

BB

2Ad

58

112

58

Triple Exclusive

BB

2Ad+1ad

90

166

90

Triple Exclusive

BB

2Ad+1ch(0-2)

64

120

64

Triple Exclusive

BB

2Ad+1ch(3-13)

80

136

80

DBL standard

HB

2Ad

73

127

73

Triple Exclusive

HB

2Ad+1ad

110

186

110

Triple Exclusive

HB

2Ad+1ch(0-2)

78

131

78

Triple Exclusive

HB

2Ad+1ch(3-13)

97

150

97

 Услови за резервација:

·         Цените во табелата се однесуваат ЗА СОБА|ДНЕВНО изразени во Евра.

·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1=62,00мкд;

·         Туристичка такса 1 се плаќа во агенција ;

·         Превоз : Сопствен ;

·         Превоз (секој ден) со  доплата : 45 возрасен ; 25 дете до 10год.

 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype