Just one second...

 

СитонијаApart Studia DECAVILLE-Gerakini

101735decavile

                                                                                             ГЕРАКИНИ – АПАРТ СТУДИА ДЕКАВИЛ

Апарт-студиата Декавил се наоѓаат на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Вилата се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год или возрасен) и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (5 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД
-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

GERAKINI – DECAVILLE
НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
  1/2 gv 1/2 ssv 1/2+1 возр 1/4 студио
18.05-25.05.2024 89 99 149 179
25.05-01.06.2024 119 139 199 219
01.06-08.06.2024 209 229 269 289
08.06-15.06.2024 289 309 349 369
15.06-22.06.2024 319 339 379 409
22.06-29.06.2024 379 399 439 479
29.06-06.07.2024 439 459 509 539
06.07-13.07.2024 459 469 519 549
13.07-20.07.2024 499 529 589 609
20.07-27.07.2024 499 529 589 609
27.07-03.08.2024 529 559 619 639
03.08-10.08.2024 529 559 619 639
10.08-17.08.2024 529 559 619 639
17.08-24.08.2024 369 389 459 489
24.08-31.08.2024 329 349 419 439
31.08-07.09.2024 279 289 309 329
07.09-14.09.2024 239 249 279 309
14.09-21.09.2024 139 159 199 229
21.09-28.09.2024 109 129 179 209

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1,5еур на ден, се плаќа во објектот на рецепција

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија – Геракини (секоја Сабота)
Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Геракини чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Сабота)

-Скопје (Дрводекор) – 55еур по лице
-Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес –70еур по лице
-Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 55еур по лице
-Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –55еур по лице
-Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 55еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:

Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 50еур по лице
Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –60еур по лице
Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –60еур по лице
Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 60еур по лице
Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 60еур по лице
Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Координати 40.27074260478382, 23.44301272883603

                                                                                              

                                                                                                       

Седиште
Дозволете долгогодишното искуство на нашиот тим да ви помогне.
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТМетрополитен на социјални мрежи
Бидете во тек со сите актуелни понуди
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)