Just one second...

 

Шпанија ЛетоHotel ALEGRIA FENALS MAR 3*-Loret De Mar

FENALS
FENALS 1
FENALS 2
FENALS 3
FENALS 4
FENALS 5
FENALS 6
FENALS 7
FENALS 8
FENALS 9

Хотел Феналс Мар !!

Имате се што Ви треба за да уживате во одмор полн со релаксација во средина која Ви нуди беспрекорно уживање. Удобни соби, базен, ресторан со шведска маса со тераса, бар, бесплатен Wi-Fi, сместување за домашните миленичиња и другарчиња… Хотелот Фенал Мар располага со голем број на удобности кои ќе го претворат Вашиот престој во многу пријатно доживување.

Ресторанот Fenal Mar е ресторан со шведска маса со голем број на континентални и интернационални јадења.

Датум Возрасен Трет возрасен Дете (02-11.99) Еднокреветна соба
20.06 – 28.06 1185 € 1125 € 820 € 235 € +
28.06 – 05.07 1105 € 1035 € 820 € 235 € +
05.07 – 12.07 1165 € 1085 € 860 € 235 € +
12.07 – 20.07 1210 € 1165 € 890 € 235 € +
20.07 – 29.07 1260 € 1165 € 890 € 235 € +
26.07 – 04.08 1260 € 1165 € 890 € 235 € +
29.07 – 05.08 1205 € 1135 € 860 € 235 € +
03.08 – 11.08 1235 € 1195 € 860 € 235 € +
05.08 – 12.08 1195 € 1135 € 860 € 235 € +
10.08 – 18.08 1235 € 1195 € 860 € 235 € +
12.08 – 21.08 1260 € 1165 € 890 € 235 € +
22.08 – 30.08 1220 € 1115 € 860 € 235 € +
30.08 – 06.09 1130 € 1065 € 830 € 235 € +
06.09 – 13.09 1095 € 1025 € 830 € 235 € +
13.09 – 20.09 1060 € 990 € 820 € 235 € +

 

*Политика за деца – попустот за деца може да варира според бројот на денови и избраниот период. Попустот е за деца од 2 до 11,99 години.

*Побарајте понуда за избор на различни термини, тип на соби и пансионски услуги како и за информации и резервации испратете барање на следната меил адреса info@metropoliten.com.mk или на телефoн 070-227-055.

* Цените за рана резервација важат со уплата до 30.04.2024.

Седиште
Дозволете долгогодишното искуство на нашиот тим да ви помогне.
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТМетрополитен на социјални мрежи
Бидете во тек со сите актуелни понуди
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)