Just one second...

 

СитонијаVila EMANOUELA-Sarti

Vila Emanouela

 

                                                                                                  ВИЛА ЕМАНУЕЛА – САРТИ

Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена на 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 6 еур на ден на лице место за (Мај, Јуни и Септември) од 01.07-31.08.2024 е вклучена во цена. Објектот поседува паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВДЕНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст, и попуст за 2 последователни термина
Првиот и последните два термина се промо цени

Понудата се однесува исклучиво за со сопствен превоз.
ВИЛА Емануела – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 студио 2/4 апп
25.05-01.06.2024 7 209 259
01.06-08.06.2024 7 289 369
08.06-15.06.2024 7 369 449
15.06-22.06.2024 7 409 499
22.06-29.06.2024 7 479 549
29.06-06.07.2024 7 559 679
06.07-13.07.2024 7 609 749
13.07-20.07.2024 7 609 749
20.07-27.07.2024 7 609 749
27.07-03.08.2024 7 609 749
03.08-10.08.2024 7 629 769
10.08-17.08.2024 7 629 769
17.08-24.08.2024 7 529 629
24.08-31.08.2024 7 429 529
31.08-07.09.2024 7 359 459
07.09-14.09.2024 7 309 409
14.09-21.09.2024 7 229 269
21.09-28.09.2024 7 149 209

                                                                                                       

Седиште
Дозволете долгогодишното искуство на нашиот тим да ви помогне.
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТМетрополитен на социјални мрежи
Бидете во тек со сите актуелни понуди
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)