Just one second...

 

СитонијаEVANGELIA-Sarti

101755евангелиа

                                                                                                         ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – САРТИ

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед
Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.
Капацитет на сместување 3 лица (максимум дозволено плус дете до 2год, кое дели легло со родители)
-Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
-Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).
(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст)

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 пог.градина 1/3 ссв
25.05-01.06.2024 7 139 159
01.06-08.06.2024 7 209 219
08.06-15.06.2024 7 289 309
15.06-22.06.2024 7 329 339
22.06-29.06.2024 7 389 409
29.06-06.07.2024 7 459 469
06.07-13.07.2024 7 479 489
13.07-20.07.2024 7 509 519
20.07-27.07.2024 7 519 529
27.07-03.08.2024 7 529 539
03.08-10.08.2024 7 529 539
10.08-17.08.2024 7 529 539
17.08-24.08.2024 7 429 439
24.08-31.08.2024 7 329 339
31.08-07.09.2024 7 269 279
07.09-14.09.2024 7 229 239
14.09-21.09.2024 7 189 199
21.09-28.09.2024 7 129 139

 

Седиште
Дозволете долгогодишното искуство на нашиот тим да ви помогне.
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТМетрополитен на социјални мрежи
Бидете во тек со сите актуелни понуди
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)