Just one second...

 

КасандраVila VICTORIA- Nea Plagia

victoria

                                                                                            Вила Викторија-Лето во Неа Плагиа 2024

Населбата Неа Плагиа е споена со Неа Флогита и изобилува со забавни игри за децата што се лоцирани покрај самата плажа. Целото туристичко место станува атрактивно особено во вечерните часови кога шеталиштето започнува да се полни со најразновидни тезги на отворено каде туристите можат да пазаруваат по пристапни цени. Топлото море, одлично уредената плажа каде можете да изнајмите лежалки и чадори за сонце, како и неколкуте паркови во кои доминираат дрвореди палми ја издвојуваат Неа Плагиа како одлично место за летување на семејства со деца на помала возраст.

Сместување

Вила Викторија-Апп бр.3
Вила Викторија се наоѓа на 50м од плажа.АПартман број 3 е за 5лица. Се наоѓа на прв спрат. Има две спални соби во кој во едната има брачен кревет и еден кревет на разлекување а во другата соба два единечни кревети.Кујна со терпезарија, купатило и две тераси од која едната е со директен поглед на море. Кујната е опремена со основен прибор за подготовка на лесна храна. Клима и WIfi се вклучени во цена.

Вила Викторија-Апп бр.4
Вила Викторија се наоѓа на 50м од плажа.Апартман број 4 е за 5лица. Се наоѓа на втор спрат. Има две спални соби во кој во едната има брачен кревет и еден кревет и еден единечен а во другата соба еден единечен и кревет на равлекување. .Кујна со терпезарија, купатило и две тераси од која едната е со директен поглед на море. Кујната е опремена со основен прибор за подготовка на лесна храна. Клима и WIfi се вклучени во цена.

Термини Редовна цена
19.05-26.05.2024 260e
26.05.02.06.2024 280e
02.06-09.06.2024 320e
09.06-16.06.2024 350e
16.06-23.06.2024 380e
23.06-30.06.2024 400e
30.06-07.07.2024 420e
07.07-14.07.2024 450e
14.07-21.07.2024 480e
21.07-28.07.2024 500e
28.07-04.08.2024 500e
04.08-11.08.2024 500e
11.08-18.08.2024 500e
18.08-25.08.2024 500e
25.08-01.09.2024 470e
01.09-08.09.2024 440e
08.09-15.09.2024 380e
15.09-22.09.2024 360e
22.09-29.09.2024 300e

Во цената е вклучено
-7 ноќевања во Вила Викторија
-Користење на клима

Во цената не е вклучено
-Доплата за туристичка такса 0.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
-Превоз за возрасен повратен билет 45 еур / 35 еур во еден правец
-Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 30Еур / 20 еур во еден правец
-Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
-Патничко осигурување

Важно
-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
-Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.
-Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
-За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.

Седиште
Дозволете долгогодишното искуство на нашиот тим да ви помогне.
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТМетрополитен на социјални мрежи
Бидете во тек со сите актуелни понуди
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.metropoliten.com.mk/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)

Copyright by Метрополитен Травел ДОО. All rights reserved. Developed by Kikilix.(https://kikilix.com)